Cloud Computing

Chmura

chmuraPojecie Chmura jest chwytem Marketingowym ale w głównej mierze polega on na scenariuszu, w którym przedsiębiorca nie musi inwestować w drogie urządzenia aby zacząć prowadzić swój biznes.

Sposób nabywania licencji, utrzymanie administratora, Kontrola Dostępu, Klimatyzacja, Monitoring, Kopie zapasowe to tylko niektóre koszty które nierzadko doprowadzają firmę do bankructwa.

Chcąc wyjść na przeciw naszym klienta postanowiliśmy stworzyć serwerownie, która zapewni naszym klientom wysoką dostępność na poziomie 99,99%, niskie koszty, oraz skuteczne rozwiązania.

Nasza Serwerownia

1

Zasilanie na poziomie 99,99 %
Posiadamy dwa centralne UPS oraz agregat. W przypadku zaniku prądu serwery przełączają się na baterie a w przypadku dłuższego zaniku prądu automatycznie zaczynają pracować agregaty prądotwórcze.

2

2 niezależne łącza internetowe
Posiadamy dwa niezależne łącza internetowe.

3

Kopie Zapasowe
Każdy nasz klient ma 100% że jego serwer jest codziennie zabezpieczony i w każdej chwili na żądanie jesteśmy wstanie odtworzyć dane.

4

Monitoring
Nasza Serwerownia jest monitorowana  wszystkie incydenty, które wystąpią są automatycznie wysyłane do techników celem rozwiązania problemu.

5

Wydajność
Ściśle trzymamy się polityki dotyczącej wydajności naszych serwerów. Dokładnie ustalamy parametry naszego serwera z klientem i nie przekraczamy ustalonych limitów.